طول مطالعه: 5 دقیقه

آیفون 13 پرو مکس در حال حاضر با قیمت ۱۰۹۹ دلار همراه با حافظه ۱۲۸ گیگابایتی عرضه میشود. قیمت آیفون 13 پرو مکس هم همانند سال گذشته است؛ با این تفاوت که نسخه یک ترابایتی هم به جمع مدلها اضافه شده است و میتوانید با قیمت ۱۵۹۹ دلار به سراغش بروید. اگر حافظه ذخیرهسازی بالایی میخواهید، میتوانید به سراغ نسخه یک ترابایتی رفته و علاوه بر ذخیرهسازی فیلم و عکسهای بیشتر، از قابلیتهای دوربین گوشی هم بهترین استفاده را ببرید. ​​​ .

واردات خودرو آزاد شد یکی از بهترین بخشهایی که در آیفون 13 پرو مکس میتوانیم به آن اشاره کنیم، عمر باتری است. آیفون 12 پرو مکس سال گذشته دارای دوام باتری ۱۰ ساعت و ۵۳ دقیقهای بود و گلکسی اس ۲۱ اولترا هم عمر باتری ۱۱ ساعت و ۲۵ دقیقهای را در اختیار کاربران خود قرار میداد. حتی در بین سری آیفون ۱۳، این محصول صفحه نمایش بزرگتر، پردازنده گرافیکی سریعتر و قابلیتهای صفحه نمایش بیشتری دارد و برای حسن ختام، میتوانید از عمر باتری بیشتری هم برخوردار شوید. ​​​.

میانگین تورم جهانی

گزینههای این بخش شامل عکسبرداری استاندارد، کنتراست بالا، ویبرنت، گرم و هستند که میتوانید برحسب دلخواه خود از آنها استفاده کنید. توجه داشته باشید که اگر اطلاعات مهمی در آیفونهای قبلی یا گوشی هوشمند اندرویدی خود دارید، میتوانید تمام اطلاعات خود را به گوشی آیفون 13 پرو مکس انتقال دهید و مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت. برخی از پیشرفت های صوتی و تصویری در ایجاد شده است که به واسطه آن میتوانید موسیقی، فیلم یا سریال را در جمع خانوادگی خود در فیس تایم پخش کنید. ​​​​​​.

بزرگترین ارتقای صفحه نمایش ۶.۷ اینچی آیفون ۱۳ پرو مکس، پویایی بیشتر به واسطه نرخ تازهسازی متغیر ۱۰ هرتز الی ۱۲۰ هرتزی آن است که عملکرد کلی آن و نمایش انیمیشنها را بسیار بهتر میکند. صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی همراه با قابلیت پروموشن این گوشی، دارای عملکرد بهتر و انیمیشنهای روانتری است و میتواند خوانایی را نیز به واسطه روشنایی بیشتر، بالا ببرد. آیفون 13 پرو مکس یقینا بهترین گوشی هوشمند اپل در بازار است و تمام امکانات و فناوریهای جدید اپل را میتوانید در این گوشی جستجو کنید.

البته باید منتظر ماند و دید که باتری گوشی جدید سامسونگ دارای چه عملکردی خواهد بود. علیرغم اینکه ناچ صفحه نمایش کوچکتر شده است، اما هنوز هم بهنظر کافی نیست و باید کوچکتر از این حرفها میبود. بزرگنمایی آیفون ۱۳ پرو مکس نیز تقویت شده است، چرا که لنز تله فوتو آن بزرگنمایی ۳ برابری داشته و نسبت به بزرگنمایی ۲.۵ برابری آیفون ۱۲ پرو مکس بالاتر است. آیفون 13 پرو مکس دارای لبههای صاف به ارث برده شده است آیفون 12 پرو مکس است، اما کمی متفاوتتر دیده میشود.

این مزایا، در دیگر فعالیتهای گوشی نیز دیده میشود که میتوانیم به سوایپ بین برنامهها یا بازگشت به صفحه اصلی اشاره کنیم. این محصول توانسته است که انتظارات کاربران را برطرف ساخته و بهدلیل تغییرات خوب در زمینه طراحی، صفحه نمایش و باتری، آینده بسیار درخشانی را برای گوشیهای آیفون متصور هستیم. نوشته روی عکسها در گوشیهای سامسونگ واضحتر دیده میشود. علیرغم جهشی که از بزرگنمایی ۲.۵ برابری به ۳ برابری داشتهایم، بزرگنمایی سنسور تله فوتو آن هیچگاه به دوربین گوشیهای سامسونگ نمیرسد.

آیفون 12 پرو مکس بهطور متوسط دارای ۶۵۴ نیت با خاموش بودن بود و حداکثر میزان روشنایی گوشیهای اندروید را نیز در گلکسی اس ۲۱ اولترا با ۸۲۱ نیت مشاهده کرده بودیم. مزیت دیگر صفحه نمایش آیفون 13 پرو مکس، افزایش میزان روشنایی آن است. از نظر کیفیت کلی تصاویر هم آیفون 13 پرو مکس یک قدم جلوتر از سایر گوشیهایی است که همیشه دوربین خوبی داشتهاند. چهرهها و رنگها در این گوشی بهتر دیده میشوند و این در حالی است که دوربین سال گذشته، کمی در این بخشها بد ظاهر شده و سایههای بیشتری را مشاهده میکردیم.

این حالت عکسهایی از نمای نزدیک با بهترین کیفیت را خواهیم داشت. با خرید آیفون 13 پرو مکس شاهد آرایه بزرگتر برای دوربین خواهیم بود. دوربین اصلی واید آن، اندازه ۱.۹ میکرومتری دارد که نسبت به اندازه ۱.۷ میکرومتری آیفون 12 پرو مکس افزایش جالبی دارد. ارتقاهای دوربین، تنها مربوط به سختافزار آن نمیشود و اپل در بخش نرمافزاری نیز هوشمندی خاصی به کار برده است. از طرف دیگر، قیمتهای متفاوتی برای این گوشی در بریتانیا تعیین شده است که تقریبا همراستا با قیمتهای دلاری هستند.

جام جهانی کشتی

اپل علیرفم قرار ندادن شارژ سریع و تاچ آی دی در این محصول، بهترین گوشی هوشمند سال را تولید کرده است و از چندین وجه این حرف اثبات میشود. برخیها ممکن است که به دلیل جزئیات بیشتر، نمره بهتری به گوشی آیفون بدهند. تقریبا تمام قابلیتهای این گوشی در آیفون 13 پرو هم وجود دارد و با قیمت کمتری میتوانید به سراغش بروید. دوربین اولترا واید این محصول هم دریچه دیافراگم /1.8 را به ثبت رسانده است و موفق به ثبت تصاویر روشنتر و در حین حال، با میدان دید وسیعتر میشود. &;​​.

اگر نگاهی حرفهای به سنجش بنچمارک گوشی آیفون ۱۳ پرو مکس داشته باشیم، نمره چند هستهای ۴۵۴۹ و نمره تک هستهای ۱۷۲۰، در برابر نمره ۳۴۴۰ و ۱۱۲۳ گلکسی اس ۲۱ اولترا قرار میگیرد. وقتی که در مورد عکسهای گرفته شده از سنسور اولترا واید صحبت میکنیم، آیفون 13 پرو مکس در کنار گلکسی ، یک سر و گردن از همه گوشیها بالاتر هستند. دیافراگم این سنسور /1.5 در نظر گرفته شده است که ۴۹ درصد نور بیشتری نسبت به آیفون 12 پرو مکس دریافت میکند.

آیفون 14 قیمت علیرغم اینکه هنوز با ظاهر تمام صفحه روبرو نیستیم، اما نسبت به آیفونهای اخیر، یک بهبود جالب را میتوانید در این زمینه داشته باشید. آخرین و مهمترین قابلیت این است که با تشخیص متون بهصورت ریل تایم، از دوربین برای جستجوی المانها استفاده کرده و قدرت بیشتری به برنامههایی مانند میدهد. به هر حال، زوم دیجیتالی ۱۵ برابری آیفون ۱۳ پرو مکس، بهتر از بزرگنمایی ۱۲ برابر آیفون 12 پرو مکس است و شرایط بهتری خواهید داشت.

واردات خودرو 1401 حتی بزرگنمایی در عکسبرداری و استفاده از اپلیکیشنهای مسیریابی هم از قابلیتهای تراشه استفاده میکنند. آیفون 13 پرو مکس وزن ۲۴۰ گرمی دارد که در مقایسه با وزن ۲۲۸ گرمی آیفون 12 پرو مکس، افزایش قابل توجهی را شاهد هستیم. هرچه قدر که عکسها پیچیدهتر باشند، آیفون 13 پرو مکس بیشتر میدرهشد. بهطور مثال، میتوانید بازی که در سبک نبرد آنلاین منتشر شده است را تست کرده و تجربه فوق العاده روان صفحه نمایش را در آن نظارهگر باشید.

بنابراین، المانهای بیشتری را در پشت گوشی شاهد خواهید بود. شما برای ثبت تصاویر در فاصله نزدیک، میتوانید تا دو سانتیمتری سوژه حرکت کنید.

آخرین بروزرسانی در: