طول مطالعه: 5 دقیقه

پوتین در سال ۲۰۱۳ پس از اتمام دیدار از یک نمایشنامه اعلام نمود به صورت توافقی قصد طلاق گرفتن از لودمیلا پوتینا را دارد. او از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۷ چهار بار به ایران سفر و با آیت الله خامنه ای رهبر ایران دیدار کرده و روابط دوستانه ای با حسن روحانی رئیس جمهور ایران دارد. در دور اول ریاست جمهوری پوتین، اقتصاد روسیه به مدت هشت سال پیاپی رشد کرد، و تولید ناخالص داخلی مورد اندازهگیری در برابری قدرت خرید ۷۲٪ رشد کرداین رشد نتیجه رشد قیمت کالاها، قیمتهای بالای نفت، و سیاستهای مالی و اقتصادی محتاطانه بود.

خرید گیم تایم 1 ماه

پوتین در مصاحبه ای با خبرگزاری بلومبرگ ضمن پاسخ به این پرسش که آیا می خواهد دخترانش به سیاست وارد شوند گفت: ” در کل آنطور که من تصور می کنم آنها دیگر کارشان را انتخاب کرده اند و به کارهای علمی و سایر فعالیت ها از جمله خیرخواهانه و مورد نیاز مردم مشغولند. دمیتری مدودف، در آن انتخابات پیروز شد و پوتین را به نخستوزیری منصوب کرد. لودمیلا پوتین از دانشگاه دولتی سن پترزبورگ فارغ تحصیل شده است و در ۲۸ ماه ژوئن سال ۱۹۸۳ میلادی در شهر لنینگراد (سن پترزبورگ کنونی) با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور کنونی روسیه ازدواج کرد و آن ها از سال ۱۹۸۵ تا ۱۹۹۰ در آلمان شرقی زندگی کردند.

خرید گیم تایم 90 روزه
در سال ۲۰۱۱ او اسکیت بازی را شروع کرد و به بازی هاکی پرداخت، این سیاستمدار حتی با همتای بلاروس خود الکساندر لوکاشنکو بازی کرد، پوتین معتقد است مشارکت در مسابقات ورزشی به همراه رهبران سایر کشورها به ایجاد روابط صمیمی و دوستانه کمک میکند، ویکیلیکس (سازمانی غیرانتفاعی و بینالمللی که به ارسال و افشای اسناد از سوی منابع ناشناس میپردازد) فهمید، دیپلماتهای آمریکایی در مکاتبات داخلی خود، پوتین را «بتمن» خواندهاند، روش پوتین برای حفظ تناسب اندام و جوانی، خواب طولانی، ترک الکل، تغذیه مناسب و شنا است.

آنها ضمن اینکه جداییشان را متمدنانه خواندند عامل اصلی آن را نداشتن وقت برای یکدیگر قلمداد کردند.و در ۱ آوریل ۲۰۱۴، کرملین تایید کرد که طلاق نهایی شده است. آن ها دو دختر دارند، ماریا پوتین متولد ۲۸ آوریل ۱۹۸۵ در لنینگراد و یکاترینا پوتین، متولد ۳۱ اوت ۱۹۸۶ در درسدن، آلمان شرقی. او رئیس حزب روسیه واحد (از ۱۵ آوریل ۲۰۰۸) است. دختر دیگر پوتین، ماریا با یک هلندی ازدواج کرده است که فرزند آنها در سال ۲۰۱۲ به دنیا امده است.

تورم جهانی چیست پوتین در سال ۲۰۱۲ با کسب ۶۴٪ آرا برای سومین بار به ریاست جمهوری روسیه برگزیده شد. در روز ۹ اوت ۱۹۹۹ پوتین، رئیس وقت اداره اطلاعات و امنیت روسیه «افاسبی» (جانشین کاگب) و رئیس شورای امنیت فدراتیو روسیه، به عنوان یکی از سه معاون سرگیی استپاشین، نخستوزیر وقت روسیه برگزیده شد، اما تنها ساعاتی بعد با سقوط دولت استپاشین، به مقام کفالت نخستوزیری رسید و عصر همان روز بوریس یلتسین، رئیسجمهور وقت روسیه که اوضاع جسمی اش رو به وخامت بود، او را به عنوان جانشین خود به مردم روسیه توصیه کرد.

خودرو ملی عراق به گزارش ، ولادیمیر ولادیمیرویچ پوتین ۷ اکتبر ۱۹۵۲ در شهر لنینگراد بدنیا آمد، وی تنها فرزند خانواده بود. پدربزرگش اسپيريدون آشپز شخصي لنين و استالين بود، او در آپارتمان مشترکی که طبق اصول و قوانین دوران شوروی سابق اداره می شد، به همراه دو خانواده دیگر زندگی می کرد که در یکی از محلات کثیف در پایین شهر لنینگراد بود، آنها حمام و حتی شیر آب نداشتند و دستشویی شان نیز پایین تر از یک راه پله خراب شده خطرناک قرار داشت که پر از سوراخ بود، پدرش یک کارگر کارخانه از لحاظ فیزیکی ناتوان بود که پاهایش را در یک عملیات انتحاری در جنگ جهانی دوم از دست داده بود، مادرش که یکی از فرزندانش را به خاطر بیماری دیفتری از دست داده و نزدیک بود به خاطر قحطی دوران جنگ جان بدهد، برای دستمزدی ناجیز، خیابان ها را جارو می زد، تجهیزات آزمایشگاهی را تمیز می کرد و دست به هر کاری می زد.

در واقع نسل سوم از خانواده پوتین به دنیا آمده اند. ولادیمیر پوتین به عنوان رئیسجمهوری پُرکار شناخته میشود که اقتصاد روسیه را از بحران شدید دهه ۱۹۹۰ به ثبات و رشد قابل توجه در قرن بیست و یکم هدایت کردهاست. پوتین پیش از ریاست جمهوری روسیه، سابقه همکاری با کاگب را در دوران شوروی در کارنامه خود دارد. پوتین به دلیل محو دادوستد پایاپای گسترده و رشد دادن اقتصاد در پی آن ستوده شدهاست.

بورس کالای ایران

پوتین یکی از دوستداران حیوانات به خصوص سگها است و تاکنون شمار حیواناتی که دارد مشخص نشده است، میزان علاقه پوتین به حیوانات به حدی است که او در سال ۲۰۱۸ دستور اجرایی را امضا کرد که به موجب آن هرگونه آزار و اذیت حیوانات ممنوع است و تخطی از آن پیگرد قانونی دارد. ب دعوت به همکاری شد و بین سالهای ۱۹۸۵ تا ۱۹۹۰ از سوی این سازمان در آلمان خدمت کرد، وی از سال ۱۹۹۰ تا ۱۹۹۹ پستهای مختلفی را از مشاور رئیس دانشگاه دولتی لنینگراد تا دبیرکلی شورای امنیت ملی روسیه را تجربه کرد .

پوتین پس از فارغالتحصیلی از دانشگاه لنینگراد از طرف کا.گ. آنها هر دو در دانشگاه های روسیه تحصیل کردند و من به آنها افتخار می کنم. به هر حال مشکل تورم همچنان پابرجا ماند. همچنین عدهای او را به عنوان ورزشکارترین رئیسجمهور دنیا میشناسند. در دوره تصدی پوتین از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۷، اقتصاد روسیه بهطور متوسط ۷٪ در سال رشد کرد،و تبدیل به هفتمین اقتصاد بزرگ دنیا از نظر قدرت خرید شد.

در سال ۲۰۰۷، تولید ناخالص داخلی روسیه از جمهوری شوروی فدراتیو سوسیالیستی روسیه در سال ۱۹۹۰ بیشتر شد، که به معنای غلبه کردن بر پیامدهای ویرانگر بحران مالی ۱۹۹۸ روسیه و رکود پیشتر در دهه ۱۹۹۰ بود. پوتین در این فیلم می گوید که نوه هایش را بسیار دوست دارد، از سوی دیگر دختران او در امور سیاسی فعالیت ندارند. به گزارش اسپوتنیک به نقل از ویدئوی منتشر شده در یوتوب، دختر ماریا، فاسن، نوه پوتین است.

کرونا در ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ پوتین یکی از حامیان دیپلماسی جهانی دو قطبی با محوریت آمریکا و روسیه است. او همچنین جز ثروتمندترین سیاستمداران روسیه است. پوتین از اوت ۱۹۹۹ تاکنون همواره پست ریاستجمهوری یا نخستوزیری روسیه را در اختیار داشتهاست. در دوره رهبری پوتین روسیه در زمینههای شاخص مردمسالاری و شاخص احساس فساد جایگاه پایینی داشتهاست. پیرو حوادث این روز، کمتر از یک هفته بعد، پوتین از پارلمان روسیه به عنوان نخستوزیر رأی اعتماد گرفت، در آخرین روز این سال، ۳۱ دسامبر ۱۹۹۹ رسماً کفیل ریاست جمهوری شد، پستی که به او کمک کرد در انتخابات ماه مه ۲۰۰۰بر رقبای سرشناسی مانند پریماکوف و یوری لوژکوف پیروز شود. ​​​ .

آخرین بروزرسانی در: