طول مطالعه: 5 دقیقه

سخنگوی وزارت بهداشت بیان کرد: بر اساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استانهای تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند. خبر ابتلای تعدادی از دانش آموزان شهرستان سلسله به کرونا در ابتدای هفته و اعلام وضعیت قرمز و روند رو به رشد بیماری کرونا در شهرستان دلفان، موجب تعطیل شدن مدارس این ۲ شهرستان در استان لرستان شد. استان خراسان شمالی از اوایل مردادماه در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفته است و اکنون با گذشت حدود ۲ ماه در رهایی از این وضعیت توفیقی نداشته است.

خرید گیم تایم 90 روزه

محمد علی شجاعی استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه علت بالا بودن ابتلای خراسان شمالی به کرونا شناسایی شودگفت: کار مدیران ارائه اخبار و آمارهای کرونایی در استان نیست، بلکه وظیفه اصلی آنان شناسایی علل بالا بودن ابتلا و تلاش برای کاهش فوتیهای این بیماری است. وی ادامه داد : از دیروز تا امروز ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۶۱۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۳۸۲ نفر از آنها بستری شدند.

زلنسکی در خط مقدم اما اکنون پیش از سری 14 گوشی های آیفون قرار است دوربین پرچمدار ۲۰۰ مگاپیکسلی پلتفرم اندروید وارد بازار شود به همین خاطر میتوان گفت که در بازار رقابت شرکت اپل به ادامه دادن با دوربین ۱۲ مگاپیکسلی رضایت نمیدهد. طبق گزارش گیزچاینا اطلاعات جزئی تری در رابطه با دوربین این گوشی در اختیار ما قرار گرفته است که در ادامه به شرح مختصری از آن میپردازیم. با این حساب، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۴۰۴ هزار و ۶۴۸ نفر رسید.

وی تصریح کرد: در بررسیهای صورت گرفته مشخص شد خانمهای خانهدار با ۴۰ درصد بیشترین آمار تست مثبت و بستری شده ما در قزوین را تشکیل داده و دلیل این موضوع نیز حضور آنان در مراکز خرید و تجمعات خانوادگی بیش از ۱۰ نفر بوده که باید در این زمینه ورود جدی به این حوزه داشته باشیم. وی با بیان اینکه این سامانه از هفته سوم شهریور آغاز به کار کرده است، افزود: مشخصات فرد مشکوک به بیماری کووید۱۹ پس از مراجعه به مراکز منتخب تشخیص بیماری، توسط کارشناسان مربوطه در سامانه مدیریت بیماران ثبت می شود.

رئال مادرید و بایرن مونیخ
وی افزود: بر این اساس از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون در این استان ۸۴ هزارو ۶۸۹ نفر به مراکز ۱۶ ساعته کووید - ۱۹ در استان مراجعه و خدمت دریافت کرده و به صورت سرپایی درمان شدهاند. وی بیان کرد: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در مدارس استان از ورود دانش آموزان مبتلا به مدارس جلوگیری می شود و هیچ دانش آموز مبتلا اجازه ورود به مدارس را ندارد.

ابتدای این هفته و در شرایطی که سال تحصیلی وارد دومین هفته خود شده بود، سرپرست فرمانداری سلسله در جلسه ستاد مدیریت کرونای این شهرستان اعلام کرد که تعدادی دانش آموز هفت تا ۱۷ ساله در شهرستان به کرونا مبتلا شده اند و مدارس منطقه تا پایان شهریور تعطیل اعلام شد. همچنین دکتر پیمان نامدار سرپرست دانشگاه علو م پزشکی قزوین مسافرتهای اخیر را باعث افزایش مبتلایان به بیماری کرونا در سطح استان قزوین دانست و گفت: اگر نتوانیم با توجه به شرایط پیش آمده بحران این ویروس را مدیریت کنیم به طور قطع در روزهای آینده با مشکلات بیشتر روبرو خواهیم شد.

رئال مادرید مقابل رئال مایورکا
به گفته وی در حقیقت باید ضعف های حوزه پیشگیری و درمان به طور دقیق و کارشناسی مشخص شود تا شاهد کاهش آمار مبتلایان و فوتی های ناشی از کرونا در استان باشیم. فرید بهرامی معاون سلامت و تربیت بدنی آموزش و پرورش لرستان اعلام کرد: دانشآموزان مبتلا به کرونا در استان تحت درمان هستند و روند درمانی آنها توسط آموزش و پرورش در حال پیگیری است. به گفته صفدر سلطانی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی با توجه به شرایط خاص آغاز سال تحصیلی جدید، اجرای ورزشهای پربرخورد میان دانشآموزان در مدارس ممنوع است.

لازم است بدانید که تنها تفاوتی که دوربینهای آیفون با گوشیهای اندروید دارد نبود دوربین فوقتلهفوتو است. همانطور که در خبرهای گذشته به آن اشاره کردیم قرار است در گوشی آیفون 14 پرومکس به جای دوربین 12 مگاپیکسلی از دوربین 48 مگاپیکسلی استفاده شود. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم آیفون 14 سری پرو نیاز به ارتقای ماژول دارد که دلیل نیاز همگام بودن با روند صنعت است.

ایرپاد پرو 2
همچنین طبق گزارش گیزچاینا اندازهی حسگر دوربین اصلی آیفون ۱۴ پرو مکس به 1/1.3 اینچی میرسد. طبق گزارشهای اعلام شده به احتمال زیاد گوشی آیفون 14 پرو با قیمت حداقلی 1099 دلار وارد بازار می شود که این قیمت در مقایسه با آیفون 13 پرو 100 تفاوت دارد و گرانتر است. طبق گزارشهای اعلام شده سری پرو آیفونهای 14 به یک ماژول لنز بسیار بزرگ با پیکسل زیاد مجهز میباشد.

قرعه کشی خودرو Iranecar
همچنین ویژگی بسیار مهمی که در سری 14 آیفون قرار است به وجود آید ادغام کواد پیکسل است. از گذشته تا کنون این ورزیدگی دوربینهای آیفون طرفدار بسیاری در بین کاربران داشته است. این لنز را میتوان با چشم غیر مسلح هم مشاهده کرد. شرکت سامسونگ هم برای ارتقا شارژ ۲۵ واتی در گوشیهای هوشمند خود ممارست میکند. جالب است بدانید که شرکت اپل یکی از مواردی که تمایل به آن ندارد ارتقای مداوم سخت افزاری دوربینها است. &;​&;!

قرعه کشی خودرو Sale.iranecar.ir در مرحله اول لازم است بدانید که قرار است ضخامت ماژول دوربین اصلاح شود اما بازهم کمی بیرون زدگی از آن باقی می ماند. گوشی 14 بهجای دوربین ۱۲ مگاپیکسلی، دوربین ۴۸ مگاپیکسلی دارد، با این وجود تنها کمبوددرمقایسهبا رقبای اندرویدی، نبود دوربین فوقتلهفوتو بوده است. بنابراین میتوان گفت که با افزایش قدرت سخت افزاری در دوربین این سری از گوشی باید منتظر افزایش قیمت چشمگیری نیز باشیم. این موضوع به صورت تقریبی در برند سامسونگ دیده میشود.

جام جهانی ۲۰۰۲
متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵۶ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۲۳ هزار و ۳۱۳ نفر رسید. وی افزود: با توجه به رشد فزاینده تعداد بیماران سرپایی در استان، بیشترین تعداد این بیماران را جوانان تشکیل دادهاند که به ۲ دلیل کتمان بیماری و بیتوجهی به روشهای مراقبتی خود را در شرایط سخت قرار میدهند. لاری افزود: تاکنون سه میلیون و ۵۸۶ هزار و ۸۴۸ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

آخرین بروزرسانی در: